Sztukateria elewacyjna – styropianowa

Nowoczesne, minimalistyczne trendy stawiają na proste, zdefiniowane bryły i kształty. Jednak ci, którzy chcieliby wpisać się w ten nurt nie muszą koniecznie rezygnować z zastosowania jakichkolwiek ozdób. Niezwykle ważna dla odpowiedniej prezentacji budynku, odpowiednio zastosowana sztukateria elewacyjna styropianowa doda mu finezyjności i charakteru.

Różnorodność asortymentu pozwala naszym klientom na eksperymentowanie z rozmaitymi kształtami, dopasowanie ich do swoich preferencji i potrzeb oraz stworzenie niebanalnych kompozycji. Na przykład listwy okienne styropianowe utrzymane w kolorze kontrastującym do barwy budynku sprawią, że nabierze on wyrazistości oraz oryginalności.

Należy jednak pamiętać, że sztukateria elewacyjna styropianowa jest nie tylko stosowana do dekoracji. Odpowiednio zainstalowana (np. pod oknem) może stanowić ochronę elewacji przed zabrudzeniami i zaciekami. Jest to niezwykle ważne, gdy fasada utrzymana jest w jasnych i jednolitych kolorach.

Wszystkich naszych klientów serdecznie zapraszamy do zapoznania się z oferowanym przez nas asortymentem. Mamy nadzieję, że nasze gzymsy elewacyjne styropianowe oraz pozostała sztukateria świetnie sprawdzą się przy różnorodnych projektach.